Loovkirjutamise seminar 2. oktoobril

2. oktoobril ootab Tiia Kõnnussaar liidu liikmeid Tartus aadressil Emajõe 8 (http://tartu-seminariruumid.ee/) loovkirjutamise seminarile. Seminar algab kell 11 ja lõpeb hiljemalt kell viis, vahepeal on tunnine lõunapaus ja 15minutiline kohvipaus.

Registreerimine üritusele juba käib. Kes on unustanud registreeruda, saab seda teha siin: https://docs.google.com/forms/d/1MSboE-ulLAS-yPb13AiEOvzx5nUxnH-GAoGij6M9tM4/viewform?c=0&w=1.

Viimane registreerimiskuupäev on 15. september.

Tiia Kõnnussaar on oma seminari kohta kirjutanud nii:

“Kutsun teid osalema loovkirjutamise kursusel.
Kirjutatud sõnas on jõud.
Kirjutamine võib olla viis endasse vaadata ja heita tundmatule valgust. Kirjutamine on võimalus teha pidevalt peale tungivas infotulvas katkestus, paus, ja võtta nii hinnalist aega enda jaoks.
Sageli jääb aga kirjutamata, luuletamata, maalimata, laulmata kuklas piniseva sisehääle tõttu, kes meie loovat eneseväljendust sugugi ei toeta.
Uurime, miks meie sisemine Kriitik meile armu ei anna. Võtame ühendust oma mängulise ja loova osaga. Heidame pilgu endasse ja otsime üles oma andeka mina.
Muuseas, viimase kolmekümne aasta jooksul on arvukalt uurimusi tõestanud, et inimesed, kes kirjutavad päevikut, tunnevad end õnnelikumana, neil on vähem depressioonisümptomeid ja ärevust.
Kui see kutse Sind kõnetas, võib see olla märk millestki, mida Su hing vajab.
Kohtumiseni ja kirjutamiseni!
Tiia Kõnnussaar”
Tuletame meelde, et sellel üritusel saavad osaleda ainult liidu liikmed!
Kui on küsimusi, võib kirjutada Eglele (egle.pullerits@gmail.com) või Helikale (helika72@gmail.com).